فلسفه ما
۰۱
فروش و بازاریابی، همراه شما

به عنوان یک هلدینگ معتبر و خوشنام  تلاش گسترده ای را در شناخت و ایجاد روابط موثر و صمیمی با مشتریان و همکاران انجام داده ایم، همچنین سعی در همراهی با آن ها در تمامی فراز و نشیب های اقتصادی بعنوان یک تامین کننده مطمئن داشته ایم.

۰۲
سرمایه انسانی، توسعه تخصص و پرورش رهبران آینده

فلسفه ما در هلدینگ آیهان جذب، توسعه و نگهداشت کارکنانی شایسته، به منظور تحقق اهداف فردی، سازمانی و اجتماعی است و  برای این منظور تمام تلاش خود را به کار برده ایم.

رویکرد های ما
مدیریت مبتنی بر دانش

بنابر رویکرد فرآیندی به مدیریت، مدیریت شامل، برنامه ریزی، اجرا و کنترل است. در هر یک از مراحل بیان شده، برای تصمیم گیری و اقدام درست و مناسب، احتیاج به منطق، الگو و اطلاعات ناب است. استفاده از منطق یکپارچه و الگوهای تدوین شده برای تبدیل داده ها و اطلاعات به تصمیم های کاربردی، همان مدیریت مبتنی بر دانش خواهد بود.

استفاده از فناوری های نوین

استفاده مناسب از دانش روز دنیا مستلزم برخورداری از ابزار و روش های متناسب با آن است. با توجه به توسعه دانش و فناوری در دنیا، شرکت آیهان فن‌آوری‌های جدیدی که می‌توانند در صنعت ساختمان مؤثر باشد را شناسایی و استفاده و به‌کارگیری آن‌ها را در پروژه‌های خود الزامی نموده است. 

تفکر استراتژیک

هنگامی که شما به صورت استراتژیک می اندیشید، نگاه تان را از کارهای روزمره بلند کرده و حوزه توجه تان را از آنچه که به آن مشغول هستید فراتر برده و آن را افزایش می دهید. در این حالت شما در مورد نحوه انجام امور و کارها به طرح سوالات راهبردی تر دست می زنید و فرضیات را به چالش می گیرید. شما تمام این کارها را انجام می دهید.

ارزیابی مالی و اقتصادی پروژه ها

به‌منظور دستیابی به حداکثر سود ممکن در سرمایه‌گذاری، باید پیش از هرگونه تصمیم‌گیری در مورد ورود به پروژه مطالعات دقیق و جامع از جنبه‌های مختلف بر روی پروژه انجام گیرد. برای آیهان این موضوع یکی  از موارد کلیدی برای سرمایه‌گذاری در هر پروژه بوده است. از این رو واحد مطالعات اقتصادی و سرمایه‌گذاری با رویکرد مطالعه و ارزیابی مالی و اقتصادی پروژه‌های پیشنهادی و همچنین پروژه‌های جاری یکی از موضوعات مهم برای این شرکت بشمار می آید.

التزام به رعایت کیفیت ساختمان

کیفیت در ساخت‌وساز، سبب احداث ساختمان‌های مقاوم و برخودار از تفکر مهندسی می‌شود و می‌تواند اطمینان، ایمنی و امنیت خاطر را برای ساکنین ساختمان ایجاد کند. گروه شرکت‌های ایرانیان اطلس به‌منظور ایجاد امنیت خاطر و آسودگی سرمایه‌گذاران در صنعت ساختمان به‌لحاظ کیفیت ساخت‌وساز، برنامه مدیریت کیفیت گروه را بر اساس بالاترین استاندارد‌های مدیریت کیفیت پروژه تدوین نموده و در تمام پروژه‌های خود پیاده‌سازی نموده است

احترام به محیط زیست

حفاظت از محیط زیست که جزء تفکیک ناپذیر از توسعه پایدار است همواره به عنوان یکی از ارزش‌های بنیادین شرکت آیهان مورد تاکید قرار گرفته است. مصادیق ناپایداری همانند استفاده نامناسب از انرژی، بهره‌برداری و تخریب بی‌رویه منابع پایه، فقر، افزایش جمعیت، افزایش آلودگی‌ها و … عمدتا مشکلات محیط زیست نیز محسوب می‌شوند از این رو حفاظت محیط زیست و توسعه پایدار اهمیت روزافزون می‌یابد. 

مسئولیت اجتماعی ما

ما در آیهان سه رویکرد اقتصادی، اجتماعی و محیط زیست را با ارزش ها، فرهنگ سازمانی، استراتژی ها، ساختار تصمیم گیری و شیوه های عملیاتی خود به صورت شفاف یکپارچه نموده ایم تا بتوانیم بعنوان یک سازمان متعالی و پیشرو، نقش و مسئولیت های اجتماعی خود را در قبال جامعه، محیط زیست و همکاران خود ایفا کنیم.

۱ استفاده از سیستم‌های مدرن اطلاعاتی و داده کاوی

۲ کاهش اثرات نامطلوب زیست محیطی

۳ مشارکت فعال با ذینفعان

ارزش های ما

ارزش‌های ما فرهنگ سازمانی ما را تشکیل می‌دهند و بر استراتژی‌های کسب و کارمان اثر گذاشته‌اند. همچنین ما را در هدف گذاری، بهبود، انسجام تیمی و ایجاد احساس تعهد به آرمان‌هایمان یاری می‌رساند.

مشتری مداری
۸۸%
نوآوری
۷۵%
فناوری های نوین
۸۰%
کیفیت محوری
۹۲%
حاکمیت شرکتی
۶۰%